Fundacja Solidarności Obywatelskiej

Konkurs 7 Talent

Konkurs 7 Talent to inicjatywa skierowana do wszystkich uczniów - nie tylko ze szkół biorących udział w projekcie Szkoła Dobrze Wychowana, ale do każdego. Do utalentowanej młodzieży ze wszystkich szkół. Powstał jako autorski projekt VII Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie i to właśnie ta szkoła jest jego organizatorem i gospodarzem.

Pierwsza edycja konkursu odbyła się wiosną 2011 roku a jego formuła jest bardzo prosta: zgłoszenie talentu następuje za pomocą odpowiedniego formularza a zgłosić się może każdy: uczniowie śpiewający, tańczący, grający na instrumentach, ale nie tylko - jakikolwiek posiadasz talent i możesz zaprezentować go w ciągu kilku minut przed specjalnie powołaną komisją - możesz wziąć udział w naszej rywalizacji. Komisja złożona z przedstawicieli mediów, sztuki i kultury rozważa prezentacje wszystkich zgłoszonych kandydatur i przyznaje nagrody. Laureaci oraz wyróżnieni prezentują się później podczas specjalnego koncertu - wtedy także wręczane są nagrody.

Zapraszamy do zapoznania się z protokołem komisji konkursowej ostatniej edycji konkursu, który znaleźć można na stronie http://www.zs11.pl/strony/7_talent_2014/ - tam także znajdziesz szczegółowe informacje na temat tego jak można zgłosić się do konkursu oraz jego regulamin, który należy przeczytać przed zgłoszeniem.

UWAGA! Do konkursu nie mogą zgłaszać się artyści plastycy - dla nich przewidujemy ogłoszenie oddzielnej rywalizacji.