Fundacja Solidarności Obywatelskiej

Dieta Nałęczowska

Dieta Nałęczowska to przygotowany przez Uzdrowisko Nałęczów prozdrowotny program odchudzający. Stworzony został w oparciu o autorską metodę odchudzania (ISTO) dietetyka i trenera osobistego Grzegorza Kowaluka. Celem programu jest odchudzanie bez szkody dla zdrowia i bez głodu.

Kto może przystąpić do programu Diety Nałęczowskiej?

Dieta Nałęczowska jest odpowiednia dla osób, których stan zdrowia wymaga zrzucenia zbędnych kilogramów. Dla osób, których styl życia przez wiele lat naraził organizm na przemęczenie i przeciążenie. Jeśli musisz schudnąć ze względów zdrowotnych – ten program jest dla właśnie dla Ciebie. Proste w przygotowaniu i zdrowe posiłki zaspokoją Twój głód przez cały dzień. Co ważne: dieta jest bezpieczna i nie obciąża wątroby i nerek!

Nasz program odchudzający z łatwością spełni swoją rolę także w przypadku osób zdrowych, które chcą uzyskać piękną, szczupłą sylwetkę i poprawić ogólną kondycję organizmu. Dieta Nałęczowska jest łatwa w utrzymaniu. W wariancie dla osób pracujących nie wymaga nawet gotowania i łatwo dostosować ją do twojego trybu życia i pracy. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy diety. Tak, by ostatecznie móc jeść wszystko i nie tyć!

Dobre spalanie!

Miesiące (może lata) złych nawyków żywieniowych oraz brak codziennej aktywności przemieniły się w tkankę tłuszczową, której teraz chcesz się pozbyć. Bez zmiany trybu życia, bez odpowiednich ćwiczeń nie da się tego dokonać. Dlatego nasz program odchudzania, oprócz zaleceń żywieniowych, obejmuje także zalecenia treningowe, nad realizacją których czuwać będą specjaliści Uzdrowiska. Ciekawy, przygotowany dla Ciebie program treningów rozrusza Twój organizm, pomoże spalić zbędną tkankę tłuszczową i zmienić rozmiar na mniejszy! Nauczymy Cię nie tylko tego jak jeść by nie tyć lecz także tego jak ćwiczyć, żeby spalać.

Całkowita przemiana!

Dieta Nałęczowska to program, który zapewnia całkowitą przemianę. Nie tylko zewnętrzną ale też wewnętrzną. Dzięki zdrowemu systemowi żywienia i ćwiczeniom tracisz kilogramy, wyglądasz i czujesz się lepiej a wiele dolegliwości, które dotąd stanowiły Twoją codzienność dzięki odpowiedniej diecie odejdzie w niepamięć.